Warning: Declaration of Mfields_Walker_Taxonomy_Dropdown::start_el(&$output, $term, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /var/www5/p11342/hplexikon.cz/web/wp-content/plugins/taxonomy-widget/taxonomy-widget.php on line 0
Lexikon Harry Potter » DID – Draco In Darkness

DID – Draco In Darkness


Banner Jimmi

Draco In Darkness

 
Napsala: 
Plumeria

Přeložila: RapidezPREKLAD

 This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended.

 Povídku v originálním znění naleznete na adresách:


http://www.fanfiction.net/s/1234760/1/Draco_In_Darkness


http://www.debbiesfics.com/darkness00.html

Drarry

Romantické drama

Rating: PG-13

Shrnutí: Následkem nehody v sedmém ročníku přijde Draco o zrak. Zpočátku se úplně stáhne do sebe, vyhýbá se jakékoliv pomoci a případné lítosti druhých; je rozhodnut postarat se sám o sebe. Ale jakmile Harry zkříží svou cestu s Dracovým černým světem, vytvoří se mezi oběma chlapci podivuhodné přátelství, kdy se oba naučí vidět jiným způsobem nejen sami sebe, ale i toho druhého.

Poznámečka:

Draco In Darkness (Draco v temnotě) je moje „srdcovka“. Ve světě Drarry příběhů je mi tím, čím je mi Their Room (
Ich miestnosť
) ve fanfikcích Dramione.
Ačkoliv tento příběh je hodnocen jako slash, já bych ho viděla jako pre-slash. Vyvíjí se velmi postupně, je úsměvný i hořký a… – – však se dočtete a zhodnotíte ho sami (alespoň doufám).
Možná se budete ptát, jestli má tenhle příběh šťastný konec. Pak se tedy musím já zeptat – co pro vás „šťastný konec“ znamená?
Prehľad kúziel